Najmłodsi

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat.

Dlaczego warto?

Nasi najmłodsi kursanci poznają język poprzez specjalnie przygotowany program opierający się na grach i zabawach ruchowych/językowych, a także wykorzystywaniu materiałów audiowizualnych, piosenek i wierszyków. Jednocześnie rozwijają swoje zainteresowania i spędzają produktywnie czas z rówieśnikami. 

Komfort najmłodszych jest dla nas najważniejszy, dlatego lektorzy prowadzący zajęcia z najmłodszymi kursantami posiadają najlepsze kwalifikacje do pracy z dziećmi, a atmosfera panująca na zajęciach jest przyjazna i domowa.

Co zyska Twoje dziecko?

W wieku od 4 do 6 lat Twoje dziecko rozwija się bardzo szybko i jest ciekawe otaczającego go świata, dlatego to najlepszy czas na rozpoczęcie przygody z nauką języka obcego. Nauka w formie zabawy to nie tylko stymulacja procesu myślenia i mowy w obcym języku, ale również rozwój funkcji motorycznych.

Jak często?

Zajęcia dla najmłodszych grup odbywają się w naszej szkole 2 razy w tygodniu po 45 minut. 

Jest to przemyślana forma i częstotliwość zajęć, ponieważ jesteśmy świadomi, że najmłodsi kursanci nie są jeszcze w stanie skoncentrować się na długo. Zależy nam na tym, aby były one dla dzieci przyjemnością i przynosiły widoczne efekty.