Dzieci

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat.

Dlaczego warto?

Kiedy dzieci uczą się lub potrafią już pisać w języku polskim to równoległa nauka tej samej czynności w języku obcym przychodzi im z łatwością, dlatego też nasi lektorzy wykorzystują potencjał małych kursantów i starają się rozwijać wszystkie nabyte przez nich dotychczas umiejętności pod kątem języka obcego. Podczas zajęć nie brakuje nauki ani zabawy, a program dostosowany jest do potrzeb dzieci tak, aby nie było miejsca na nudę.

Co zyska Twoje dziecko?

Aktywnie spędzony czas razem z rówieśnikami, z którymi można nawiązać nowe przyjaźnie, przy okazji ucząc się nowych rzeczy to coś, czego potrzebuje każde dziecko. Dzięki temu kursowi Twoje dziecko opanuje materiał obowiązujący w szkole podstawowej oraz materiał ponadprogramowy, dzięki temu będzie nie tylko odnosiło sukcesy w bieżącym roku szkolnym na poziomie podstawowym, ale również rozszerzonym.

Jak często?

Dzieci w tym wieku są w stanie skupić swoją uwagę dowolną na 60 minut, dlatego też zajęcia dla tej grupy wiekowej w naszej szkole odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają po 60 minut. Wierzymy, że jest to optymalny czas trwania zajęć, który jest w pełni wykorzystywany.