FCE/CAE/CPE

Dzięki doskonałemu przygotowaniu uczniów naszej szkoły do egzaminów, Centrum Językowe Filadelfia zostało uznane przez Cambridge English Language Assessment ośrodkiem egzaminacyjnym do egzaminów na wszystkich poziomach zaawansowania.

FCE (First Certificate of English)

to jeden z najpopularniejszych na świecie certyfikatów z języka angielskiego uznawanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej na poziomie średnio zaawansowanym.

CAE (Certificate of Advanced English)

to uznawany na całym świecie certyfikat z języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, na prawach dawnego egzaminu państwowego uznawanych przez MEN.

CPE (Certificate of Proficiency of English)

to uznawany na całym świecie certyfikat z języka angielskiego na poziomie biegłości językowej uznawany przez MEN oraz MSZ- jest ważny bezterminowo.

Dlaczego warto?

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, którzy doskonale znają metody przygotowywania uczniów do danego egzaminu oraz na rozwijaniu umiejętności przydatnych na egzaminach takich jak – słuchanie, czytanie ze zrozumieniem, mówienie oraz pisanie.

Jak często?

Kurs Egzaminacyjny obejmuje 100 lekcji 45–minutowych i trwa od października do kwietnia.  

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut, a nasza szkoła gwarantuje osiągnięcie sukcesu w zdaniu wybranego egzaminu.